Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

Domů Služby O mně Salon Poukazy Kontakt

Masáže Ješetice


Šest let zkušeností...


Více informací...
Chcete darovat poukaz na masáž? Klikněte zde pro více informací...

Reference

 1. Naděžda Šindelářová – Příjemné a klidné prostředí, profesionální přístup a velmi šikovný masér
 2. Ladislav Kadeřábek – Skvělá relaxace
 3. Michal Procházka – Byl jsem velmi spokojen. Rád se k panu masérovi vracím
 4. Linda Kuthanová – Doporučuji vyzkoušet
 5. Jekaterina Karpova – Je hezké znát někoho, kdo jsi jde za svým… moc ti to přeji!!! Šikula
 6. Elen Kadeřábková – K panu Vackovi se vždy těším! Děkuji Ondro, jsem ráda, že jsem Vás objevila. Teď, co jsem za sebe poslala manžela už máte dva spokojené klienty. Byl nadšený! Moc za něj děkuji!!!
 7. Zuzana Mézesová – Od toho co jsem si zablokovala záda, tak jsem se ráno probouzela s bolestí. Již první masáž mi u Ondřeje Vacka neskutečně pomohla. Takže mu patří velké díky. Doporučuji a sdílím.
 8. Dagmar Řehounková – Dobrý den, ráda bych poděkovala za úžasnou regenerační masáž, profesionální přístup, klidné prostředí a lidskost pana Vacka. Odcházela jsem nabitá pozitivní energií, uvolněná a obohacená o nádherný zážitek. Určitě to nebyla má poslední návštěva. Ještě jednou díky za tu oázu klidu a pozornosti v dnešní uspěchané době.
 9. Jiří Spálenka – Příjemné prostředí, profesionální přístup.
 10. Pavla Lejčková – Dávám 5 hvězd. Doporučuji.
 11. Slavomír Jan –Zcela profesionální přístup a čisté prostředí. Není to první masáž, kterou jsem absolvoval, tak mohu porovnávat. Za málo peněz hodně muziky. Opravdu vřele doporučuji!
 12. Ladislav Valdman – Šikovný masér na venkově
 13. Pavel Vořech – S panem Vackem jsme spokojeni celá rodina.
 14. Alena Rašnerová – Zažila jsem skvělý a profesionální přístup. Velmi svědomitou a pozornou masáž. Odcházela jsem odpočatá a bez bolesti kolene, která mě trápila delší dobu. Vřele všem doporučuji.
 15. Míša Sládková –Relaxační hudba, příjemné prostředí, vstřícnost, vlídný a profesionální přístup a zájem v oboru (včetně dalšího vzdělávání) dělá z pana Vacka skutečného odborníka ve svém oboru.
 16. Pavla Panáková – Cesta z Benešova se mi vyplatila. Doporučuji.
 17. Radek Bruml – Výborná masáž!
 18. Alena Jelínková – Dokonalý a příjemný zážitek. Pan masér Ondřej Vacek je nejlepší kterého znám. Doporučuji všem. Kdo zkusí, už nechce chodit jinam.
 19. Květa Chrenková – Masáž úžasná, uvolňující, příjemná atmosféra. Krásné prostředí, pan Ondřej Vacek má moc šikovné ruce. Vřele všem doporučuji, úleva od bolesti a příjemná relaxace. Prostě paráda, brzy přijdu zas.
 20. Jaromír Novotný – Nejlepší masáž která mi opravdu pomohla. Po třech operacích páteře jsem již vyzkoušel různé masáže na uvolnění zádového svalstva, některé lepší jiné na nic. Teprve po masáži u pana Vacka jsem se cítil opravdu uvolněně. Budu se rád z města Příbram opakovaně vracet. Děkuji.
 21. Jana Koderová – Krásné prostředí, profesionální přístup a strašně šikovný pan masér. Veliká spokojenost.
 22. Alena Tužilová – Výborná masáž v profesionálním salónu. Vynikající přístup. Doporučuji všem.
 23. Jarka Vinklárková – Velice doporučuji služby tohoto maséra. Jde z něj úžasná pozitivní a léčivá energie, uleví se vám už jen pobytem v jeho blízkosti.
 24. Zdeňka Vořechová – Profesionálně provedená masáž. Příjemný přístup a jednání. Za mě veliká pochvala za masáž nohou. Již se těším na příště.
 25. Marie Marešová – Mít dobrého lékaře je velké štěstí a není to vůbec něco samozřejmého, podobně je do i s dobrou kadeřnicí, nebo dobrým masérem. Jednoho dobrého maséra mohu doporučit. Pan Ondřej Vacek má moderní praxi a přes své mladistvé vzezření ovládá řemeslo velmi dobře. Masáže lávovými kameny mi byla požitkem.
 26. Petra Čiperová – Hezký den, to je úžasný, moc děkuju. Musím říct, že mě masáž od vás opravdu pomohla a moc ráda zase přijedu.
 27. Kateřina Veselá Hodínková – Krásné prostředí, skvělý přístup a masáž, která pomůže. Nemá to chybu.
 28. Věra Kutilová – Všem doporučuji masáže Ondřeje Vacka.
 29. Lenka Plochová – Doporučuji. Moc mi to pomohlo.
 30. Blanka Kučerová – Velice děkuji panu Vackovi za vstřícnost a profesionální přístup. Měla jsem akutní problém se zády. Jeden den jsem zavolala a pan masér mě ochotně vzal hned druhý den. Takovou ochotu jsem opravdu nečekala. Velmi mi masáž pomohla. Spokojenost maximální.
 31. Klára Prošková – Dobrý den, v salónu se mi moc líbilo, bylo to velmi příjemné.
 32. Vendula Jelínková – Všem doporučuji. Trpím častou bolestí hlavy a hned po první masáži cítím obrovskou úlevu, konečně žádná bolest hlavy. Děkuji panu Vackovi za vstřícnost a rychlost objednání. Už se těším na příště.
 33. Michaela Dvořáková –Volala jsem panu Vackovi v pátek odpoledne s dotazem ohledně nejbližšího volného termínu z důvodu akutní bolesti. O dvě hodiny déle už jsem byla na masáži. Nejen že jsem odcházela nádherně zrelaxovaná, ale hlavně bez bolesti. Velmi příjemné prostředí a hlavně velmi šikovný masér s profesionálním přístupem. Rozhodně to nebyla moje první a poslední návštěva, děkuji.
 34. Ivana Pešková – Chválím odvahu podnikat na vesnici. Příště zkusím lávové kameny.
 35. Klára Hesová – Byla jsem maximálně spokojena! Pan masér velmi pečlivý, už se těším na příště!
 36. Kadalika Šťávová – Byla jsem poblíž a tak volám ve čtvrtek v poledne s velkou omluvou a pochopením, když pan Ondra nebude mít čas na má bolavá záda. Za 2 hodiny jsem obdivovala příjemný a velmi čistý prostor. A to nejlepší mě čekalo. Mám permanentní bolesti krční a bederní páteře kvůli kojení. Masáž byla skvělá, intenzivní, harmonická. A navíc Ondra byl na mé bolesti, jak se říká „dobře napojen“ a přesně věděl, kde jsou schované ty potíže. Ráda bych jezdila pravidelně a 30 kilometrů dojezd mi vůbec nebude vadit.
 37. Ivana Hrubá – Pro úlevu od bolesti jsem navštívila pana maséra Ondřeje Vacka. Byla jsem mile překvapena, profesionální přístup, příjemné prostředí. Mohu vřele všem doporučit pro úlevu od bolesti a relaxaci. Od teď už jen masáž u Ondřeje Vacka. Z Benešova je to kousek. Těším se na další návštěvy.
 38. Nikola Kitlerová – Chodím pravidelně na těhotenské masáže. Jsem dlouhodobě spokojena.
 39. Jana Blandová - Zažila jsem poctivou a uvolňující masáž. Brzy se ozvu.
 40. Karel Fulín – Mám dlouhodobé bolesti nohou. Masáž mi pomohla a stal jsem se pravidelným klientem.
 41. Václav Kocán – Za panem Vackem pravidelně jezdím z Votic. Jsem velmi spokojen. Již po první masáži se mi výrazně ulevilo v oblasti beder.
 42. Radka Fialová - Chodila jsem na masáže do Vlašimi, ale tam mi to přestalo vyhovovat. Pana Vacka jsem našla na internetu. U chlapa jsem ještě nebyla, tak to zkusím. Byla jsem mile překvapena. Takhle super masáž jsem nikdy nezažila. Odcházela jsem zrelaxovaná a uvolněná. Těším se za měsíc.
 43. Simona Kvitzner – Žiji v zahraničí a zde jsem jsen párkrát do roka. Na doporučení jsem zkusila pana Vacka. Byla jsem velmi spokojena a těším se až budu opět v Čechách. Syn, který je sportovec byl také spokojen.
 44. Marie Zoulová – Jejda mane, takhle důkladnou masáž jsem v životě nezažila. Jsem již v důchodu a za život jsem prošla spoustu soukromých i lázeňských masérů. Masáž u pana Vacka byla vyjímečná! Škoda, že jsem až z Moravy, ale brzy sem budu mít opět cestu a ráda využiju služeb maséra pana Vacka.
 45. Ludmila Peterková – Měla jsem dlouhodobé problémy. Dle lékařů jsem v pořádku. Nedalo mi to a kontaktovala jsem pana Vacka. Nečekala jsem zázraky. Po první masáži jsem byla velmi mile překvapena. Po půl roce jsem se konečně pořádně vyspala. Úžasný pocit! Ráda se stávám pravidelnou klientkou.
 46. Marcela Papežová – Na doporučení kamaráda jsem přijela ze Sedlčan. Dopolední masáž byla velmi profesionální od mladého maséra. Hned odpoledne jsem volala o další termín.
 47. Štěpánka Hajdamachová - Manuální lymfodrenáž u pana Vacka funguje! Měla jsem dlouhodobé bolesti nohou. Cítím se skvěle!
 48. Kateřina Smetanová – Po první masáži jsem se cítila výrazně lépe. Šikovný pan masér Ondřej Vacek na Benešovsku. Již chodím pravidelně.
 49. Ladislav Marek – Bezkonkureční masáže u pana Ondřeje Vacka. Jsem dlouhodobě spokojen. Chodím pravidelně na 90ti minutové masáže.
 50. Jaroslava Veselá – Velmi dobrá masáž! Brzy se znovu objednám.
 51. Iva Dohnalová – Jsem dlouhodobě spokojena!
 52. Kateřina Brdková – Těhotenská masáž byla velmi příjemná a uvolňující. Doporučuji masáže Ondřej Vacek.
 53. Ivona Burianová - Jsem z Táborska, ale jsem ráda, že jsem pana Ondřeje Vacka objevila.Výrazně mi pomohl při první masáži. Pokračuji intenzivně v manuální lymfodrenáži. Pan Vacek má velmi příjemné ruce na dotek!
 54. Andrea Kučerová – Na Českou Sibiř jsem se nedávno přestěhovala. Oslovil mě plakátek u nádraží a následně i pozitivní recenze na internetu. Neváhala jsem a objednala se na Manuální lymfodrenáž. Hned po první lymfodrenáži jsem pozorovala zajímavé změny. Pokračuji dále.
 55. Jan Hrubant - Byl jsem příjemně překvapen. Po první masáži u pana Ondřeje Vacka se mi výrazně ulevilo. Pan doktor Šebek konstatoval, že jsem si vybral dobrého soukromníka. Dárkový poukaz od dětí se povedl!
 56. Miroslav Dvořák - Vzdělávám děti a dlouhodobě jsem trpěl bolestí hlavy. Byl jsem překvapen, když mě po první návštěvě u pana Ondřeje Vacka přestala bolet hlava. Hned se mnohem lépe pracuje!
 57. Ondřej Slaba - Byl jsem mile překvapen.
 58. Hana Buriánková - Přišla jsem na doporučení a byla jsem spokojena. Brzy přijde i dcera.
 59. Martina Kotrbata – Zažila jsem velmi příjemnou uvolňující masáž od pana Vacka. Dcera a syn si poprvé užili dětskou masáž. Jsme ze severu Čech, ale jakmile budeme na Táborsku určitě využijeme kvalitních služeb znovu.
 60. Eva Kaucká - Po čtvrté masáží lépe chodím a nemám bolesti. Nyní mohu bez bolesti otáčet hlavou. Všem doporučuji masáže u Ondřeje Vacka
 61. Jana Košařová – Manuální lymfodrenáži jsem nevěřila, ale výsledky u pana Ondřeje Vacka jsou úžasné. Lépe se mi chodí a celkově mi přijde, že nohy mám výrazně lehčí. Celkově se cítím výrazně lépe. Investice se mi vyplatila.
 62. Jitka Škvorová - Již nemám velké bolesti zad. Na masáže k panu Vackovi jezdím pravidelně. Doporučuji!
 63. Josef Křiklán - Společně s manželkou pravidelně jezdíme na masáže. Masáž mi výrazně pomohla od dlouhodobých problémů.
 64. Andrea Čadová - Jsem z Moravy a když jsem v Čechách na chatě, tak ráda navštívím maséra Ondřeje Vacka. Užívám si dvouhodinovou masáž celého těla.
 65. Lenka Bočková - Po dlouhé době se mi opravdu ulevilo. Lepší péče v okolí Táborska není. Jezdím pravidelně ze Sezimova Ústí. Maséra Ondřeje Vacka doporučuji.
 66. Zdeňka Pailátová - Hned po první masáži se mi opravdu ulevilo. Doporučuji!
 67. Renata Čiháková - Masér Ondřej Vacek je šikovný.
 68. Věra Kobrčová - Po první masáži jsem zažila neskutečnou úlevu. Maséra Ondřeje Vackanavštěvuji pravidelně.
 69. Kristýna Tužilová - Když mě pan Ondřej Vacek poprvé masíroval, tak jsem si říkala, že je to konečně masér na svém místě – někdo, kdo konečně „nehladí“, ale plně využívá své dobré zkušenosti tak, jak má. Zažila jsem poctivou masáž v délce 60 minut. Jsem spokojena s panem Ondřejem a rozhodně doporučuji! Cesta z daleka se mi vyplatila a určitě v nejbližší možné době opět přijedu.
 70. Ivana Karkošová - Chci Vám Ondro moc poděkovat za hodinu stráveném ve Vašem útulném studiu, za profesionální přístup, ale zároveň lidský přístup a za skvělou masáž. Už se moc těším na další návštěvu. Přeji hodně spokojených klientů a krásné dny.
 71. Jiří Novák - Po masáži u pana Vacka se mi velmi ulevilo a přestala mě bolet záda.
 72. Zuzana Karkošová - V masérském studiu jsem absolvovala celkovou masáž. Prostředí je příjemné a masáž byla velmi příjemná, relaxační a ulevila mi od bolesti v bederní oblasti. Jistě jsem zde nebyla naposledy.
 73. Naďa Zemanová - Na doporučení přátel jsem měla možnost využít masáž zad u pana Ondřeje Vacka. Překvapilo mě hezké prostředí, příjemná relaxační hudba a milé vystupování. Masáž byla skvělá a moc mi pomohla od bolesti. Chtěla bych touto cestou poděkovat a také všem doporučit.
 74. Hana Pilátová - Ondro chci vám poděkovat za včerejší masáž, hodně se mi ulevilo a už se těším na příště.
 75. Helena Ředinová - Bylo to úžasné. Moc děkuji. Zažila jsem velmi poctivou masáž zad a šíje se zábalem v délce 60 minut.
 76. Marie Šinoglová - Můj dlouholetý masér v Benešově se odstěhoval. Hledala jsem dobrého maséra v okolí. Ondřej Vacek splnil mé očekávání. Jsem spokojena a stala jsem se pravidelnou klientkou.
 77. Renata Šimáková - Byla jsem velmi spokojená. Doporučuji. Stala jsem se pravidelnou klientkou. Brzy pošlu na masážtaké manžela.
 78. Petr Zoul - Masáž u pana Ondřeje Vacka byla mnohem lepší než v lázních. Chodím k panu Vackovi pravidelně každý měsíc a cítím se velmi dobře.
 79. Josef Bartůněk - Cesta z Mladé Vožice se mi vyplatila. Pan Vacek mi výrazně pomohl od dlouhodobých problémů. Příště přijedu i s manželkou.
 80. Zdeňka Nováková - Pan Vacek je šikovný. Byla jsem spokojena.
 81. Zdeňka Hrbková - Masér má velmi jemné a příjemné ruce. První masáž mi pomohla od dlouhodobých problému s kyčlemi. Objednala jsem se znovu.
 82. Barbora Komrzyová - Pan Ondřej Vacek dělá svoji práci poctivě a dobře! Držím palce. Stala jsem se pravidelnou klientkou.
 83. Hana Benešová - Jsem již pár let v důchodu. Pracovala jsem celý život ve zdravotnictví a zažila jsem spoustu masáží. U pana Vacka jsem byla nesmírně spokojena. Zažila jsem špičkovou masáž s profesionálním a hlavně lidským přístupem! K panu Vackovi chodím již pravidelně.
 84. Pavlína Šinhiřová - Velmi příjemná a uvolňující masáž.
 85. Zdeňka Vlachová - Velmi příjemné prostředí. Pan Vacek ví kam má sáhnout. Po masáži jsem se cítila skvěle. Už se těším na následující masáž.
 86. Jan Rybáček - Dostal jsem poukaz od manželky k vánocům. Pracuji jako záchranář a moje záda dostávají zabrat. Byl jsem mile překvapen profesionálním přístupem. Masáž mi pomohla a stal jsem se pravidelným klientem pana Vacka.
 87. Lída Hlinková - Jsem z Prahy, kde je cena masáže dvojnásobná. Po první masáži se mi výrazně zlepšila hybnost rukou! Cesta k panu Vackovi se mi vyplatila. Objednala jsem se znovu.
 88. Marie Šťastnová - To byl luxus. Byla jsem spokojena a těším se na příště!
 89. Marie Hrbková - Byla jsem překvapena profesionálním a lidským přístupem. Pan Vacek má velmi příjemné ruce na dotek. Rezervovala jsem si následující termín a zároveň zakoupila poukaz pro kamarádku.
 90. Věra Šimáková - Zažila jsem velmi krásnou masáž lávovými kameny.
 91. Petra Oharová – U pana Vacka jsem vyzkoušela manuální lymfodrenáž. Po lymfodrenáži se začal organismus čistit a měla jsem lehčí nohy.
 92. Karolína Kabíčková - Měla jsem dlouhodobé bolesti, tak jsem se přihlásila k panu Vackovi na Dornovu metodu plus. Po dvou hodinách jsem odcházela srovnaná a do následující kontrolní návštěvy jsem cvičila podle pana Vacka. Nechtěla jsem tomu uvěřit, ale jsem úplně nový člověk. Cítím se o 80 % lépe. Úžasné!
 93. František Soukup - Zažil jsem luxusní masáž. Objednal jsem se znovu.
 94. Josef Savčuk - Pan Ondřej Vacek je velmi kvalitní masér. Byl jsem mile překvapen jak dokáže přitlačit na místech, kde je to potřeba. Po masáži jsem se cítil velmi příjemně a uvolněně. Masér je velmi vytížen, ale jsem rád, že jsem se mohl stát pravidelným klientem. Těším se za měsíc.
 95. Jitka Řezáčová - Bylo to super. Chodím k panu Vackovi na masáže pravidelně.
 96. Michal Procházka - Přestěhoval jsem se z Hradce Králové do Votic. Hledal jsem vhodného maséra /masérku. Pan Vacek splnil mé očekávání a těším se na další kvalitní masáž.
 97. Tereza Vyhnalová - Nebyla jsem spokojena se svou stávající masérkou. Zkusila jsem se vydat k panu Vackovi. Byla jsem velmi spokojena a stala jsem se pravidelnou klientkou.
 98. Jaroslav Ředina - Pan Vacek má velmi šikovné ruce.
 99. Zlatuše Houdková - Měla jsem bolesti beder a nohou. Po masáži lávovými kameny se mi velmi ulevilo a měla jsem velmi příjemný pocit jako kdyby mi někdo sundal batoh ze zad.
 100. Marie Neradová - Dlouhodobě mě bolela ramena. Zažila jsem velmi příjemnou masáž zad. Cítím se jako znovuzrozená.
 101. Josef Šimák - Objednal jsem se na hodinovou masáž záda, šíje, krk včetně Breussovi masáže páteře a zábalu. S masáží od pana Vacka jsem byl velmi spokojen. Masér je velmi štíhlý, ale umí více přitlačit na místech, kde je to potřeba. Ocenil jsem také dostatečné rozestupy mezi klienty, tedy po masáži se s nikým nepotkáte. Velmi příjemný komfort a zázemí! Objednal jsem se znovu a stávám se pravidelným klientem.
 102. Jaroslava Vosecká - V životě jsem zažila spoustu masáží. Teprve u pana Vacka jsem zažila profesionální a poctivou masáž, která mi velmi pomohla. Byla jsem velmi spokojena. Doporučuji a stávám se pravidelnou klientkou.
 103. Dagmar Šilínková - Na doporučení kolegyně jsem vyzkoušela masáž u pana Vacka. Masáž mi velmi pomohla od dlouhodobé bolesti hlavy a krční páteře.
 104. František Roček - Jsem z Votic a na doporučení sousedky jsem vyzkoušel masáž u pana Vacka. Masáž byla poctivá a těším se na příště.
 105. Hana Strnadová - Přijela jsem na masáž z Mladé Vožice. Ke chlapovi – masérovi jsem šla poprvé. S panem Vackem jsem byla spokojena. Je to velmi šikovný masér. Zažila jsem poctivou masáž a odcházela jsem velmi uvolněná. Těším se znovu za měsíc.
 106. Eva Říhová - Takhle dlouho jsem si neodpočinula. Užila jsem si balíček „Zdravá záda“ a vychutnala téměř dvě hodiny relaxu.
 107. Jana Kneschke - Hezký den, chci Vám moc poděkovat za včerejší masáž, pomohla mi velmi. Rameno bolí už snesitelně a také jsem se konečně vyspala.
 108. Ludmila Kadlecová - Bylo to krásné. Velmi příjemné prostředí. Moc děkuji a těším se na následující masáž.
 109. Marie Klaudisová - Za život jsem zažila spoustu masáží, ale masáž u pana Vacka v jeho salonu jeúplně něco jiného. Žiji v Neustupově a již teď se těším na následující masáž. Doporučuji!
 110. Štefan Vatecha - Cítím se jako znovuzrozený. Děkuji.
 111. Jiří Vaniš - Velmi šikovný kluk. Po masáži se mi výrazně ulevilo.
 112. Hana Boušová - Bylo to moc krásné. Dokonalá masáž lávovými kameny.
 113. Štěpánka Hajdamachová - K panu Vackovi docházím na manuální lymfodrenáže. Již pod druhé proceduře jsem cítila nohy výrazně lehčí a už mě nebolí. Doporučuji Vám pana Vacka.
 114. Karel Bakus - Přijel jsem z Prahy. Byl jsem mile překvapen. Pan Vacek má šikovné ruce. V brzké době určitě přijedu.
 115. Spokojený klient - Pan Vacek to má v rukou. Byl jsem mile překvapen poctivou a kvalitní masáží. Když to srovnám s Voticemi, kde jsem byl na masáži před měsícem, tak to bylo u pana Vacka 10 krát lepší.
 116. Ondřej Adam - Byl jsem ohromen. Takhle důkladnou masáž jsem nikdy nezažil.
 117. Gabriela Říhová - Po první masáži se mi výrazně ulevilo od bolesti krční páteře. Cítila jsem se jako v ráji. K panu Vackovi chodím pravidelně každé 3 týdny.
 118. Jana Krejčová st. - Zažila jsem úžasnou masáž lávovými kameny. Doporučuji.
 119. Tomáš Holánek - Pan Vacek dělá masáže opravdu poctivě. Po první masáži jsem konečně mohl pořádně otáčet hlavou a celkově jsem se cítil fajn. Momentálně chodím každý týden.
 120. Dagmar Vaňková - Zažila jsem poctivou masáž. Času moc není, ale k panu Vackovi chodím s kamarádkou alespoň každé 2 měsíce.
 121. Ludmila Medulánová - Wau. Zažila jsem nepopsatelnou masáž nohou. Doporučuji.
 122. Petra Havlíková - Přišla jsem na doporučení kamarádky. Masáže u pana Vacka jsou kvalitní.
 123. Martin Starosta - Dělám těžkou práci, tak potřebuji kvalitní masáž. Docházím pravidelně. Doporučuji.
 124. Jaroslav Kadlec - Jsem spokojen. K panu Vackovi v současné době docházím každý týden.
 125. Jan Kokrda - Byl jsem mimořádně spokojen. Velmi mi masáž pomohla. Konečně jsem našel dobrého maséra k nezaplacení. Rád se stávám pravidelným zákazníkem.
 126. Karel Žižka - K panu Vackovi jsem dorazil na doporučení známého. Přijel jsem z Benešova a cesty nelituji. Brzy přijede i mamka. Já se těším na masáž opět za měsíc.
 127. Dominika S. - Zažila jsem profesionální těhotenskou masáž chvilku před porodem. Děkuji.
 128. Lenka Skálová - Pana Vacka jsem využila před běžeckým závodem na Klínovec. Zažila jsem velmi příjemnou masáž chodidel a celých nohou.
 129. Marie Toušková - Poprvé jsem vyzkoušela masáž u pana Vacka. Mám již mnohaleté zkušenosti, ale takto důkladnou a poctivou masáž jsem nikdy v Čechách nezažila. Masáž byla stejně kvalitní jakou u masérky v Americe. Panu Vackovi přeji ať mu živnost nadále vzkvétá.
 130. Kytler Václav - Bral jsem léky na bolest. Pan Vacek mi výrazně pomohl. Po třetí masáži se cítím nabitý energií, bez bolesti a již neužívám léky proti bolesti. Doporučuji.
 131. František Kliment - Měl jsem velké bolesti v oblasti ramen a krční páteře. Po masáži u pana Vacka se mi velmi ulevilo. Těším se na další termín masáže.
 132. Petra Janoušková - Díky moc. Až přijedu příště za rodiči objednám se znovu.
 133. Helena Richterová - Zažila jsem příjemnou uvolňující těhotenskou masáž v 38. týdnu těhotenství. Těším se za týden. Brzy přijde také kamarádka, která je ve čtvrtém měsíci těhotenství.
 134. Milan Tejnor - Zažil jsem fantastickou dvouhodinovou celotělovou masáž. Těším se opět k panu Vackovi za měsíc.
 135. František Budil - Konečně jsem zažil opravdovou masáž. V širokém okolí jen šimrají, ale pan Vacek to je něco.
 136. Jaroslav Adam - Na doporučení jsem kontaktoval pana Vacka. Byl jsem mile překvapen. Zažil jsem poctivě provedenou masáž a těším se na následující termín.
 137. Renáta Lambertová - Přišla jsem na doporučení kamarádky. Byla jsem spokojena s příjemným prostředím a profesionálním přístupem. Znovu přijdu za měsíc.
 138. Ilona Trachtulcová - Zažila jsem příjemnou těhotenskou masáž v 36. týdnu. Děkuji.
 139. Lenka Křemenová - Děkuji za profesionální masáž.
 140. Blanka Vrtišková - Takto poctivou a důkladnou masáž jsem dlouho nezažila. Pan Vacek je šikovný. Navíc mě vzal ochotně v ten samý den na masáž při akutní bolesti krční páteře. Pana Vacka jsem vyhledala na internetu.
 141. Ján Krajč - Velice děkujeme za masáž pro mého kamaráda z Německa. Velmi si vás pochvaloval.Díky.

 

Masáže Ondřej Vacek
Ješetice 2, 257 89 Ješetice (ukázat na mapě)
Provozovna se nachází v rodinném domě na kraji obce Ješetice.
V blízkosti domu lze zaparkovat.

IČ: 06844979
Telefon pro objednání*: +420 702 446 470
* objednávky o víkendu nepřijímám


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účel vykonání služby.
Všechna práva vyhrazena ©2023 Ondřej Vacek | Nastavení cookies
Tvorba webu: InGenius